"Bij Vita SportsClub heb ik tot nu bereikt dat ik het maximale uit mijzelf haal."
"Je blijft doorlopend in contact met de coaches die altijd zeer belangstellend zijn."
    • -
    • -

Heropening op 9 juni

Het is eindelijk zo ver… we mogen terug open (onder voorbehoud van de covid maatregelen)! Wij staan te popelen om jullie te ontvangen op 9 juni. Hieronder vind je alle praktische informatie die je moet weten voordat je ons komt bezoeken.

AANGEPASTE OPENINGSTIJDEN

Maandag – donderdag: 8u – 12u en 17u30 – 22u

Vrijdag: 8u – 12u 

Zaterdag: 9u – 12u 

Zondag: gesloten 

Natuurlijk kunnen onze leden wel nog altijd via de extra toegangsdeur aan de zijkant iedere dag trainen van 6u – 00u, ook op sluitings-, verlof- en feestdagen.

 

KLEEDKAMERS & DOUCHES

 De kleedkamers en douches mogen niet gebruikt worden. Kom dus in jouw sportkledij naar de club. 


RESERVATIE

 

Het is nog steeds verplicht om te reserveren indien je wilt komen sporten. Geen reservatie = niet sporten!

 

Groepslessen, spinning & squashlessen

Reserveren via de nieuwe app “Sportlesplanner”. De groepslessen zullen voortaan enkel via deze app in te boeken zijn, niet meer aan de balie. Een mailtje met instructies voor die app volgt in de komende dagen. Wil je nu al meer informatie? Klik hier

 

Fitness & Milon buiten openingsuren

Een trainingssessie in de fitness kun je nog steeds reserveren via de “oude” CTRL+ app. Onze leden kunnen via de extra toegangsdeur aan de zijkant iedere dag trainen van 6u – 00u, ook op sluitings-, verlof- en feestdagen. 

 

Milon binnen openingsuren

Indien je wenst te komen trainen binnen onze openingsuren op de Milon krijg je natuurlijk begeleiding van onze medewerkers. In dit geval kan je reserveren aan de balie of telefonisch.

SALSA

Op donderdag 10 juni herstarten de lessen salsa opnieuw. De lessenreeks die begon in september gaat gewoon verder. Er zullen nog 5 lessen worden gegeven aan de salsa cursisten die in september van start waren gegaan met de lessenreeks.

19u30-20u30 voor de beginners

20u30-21u30 voor de (half)gevorderden

In september worden er nieuwe lessenreeksen voorzien waar onze lesgever Annick opnieuw van 0 gaat starten. Meer informatie volgt snel!


SPINNING

De lessen spinning gaan ook terug van start! Hou zeker het lessenrooster in de gaten, want er zijn wat verschuivingen gebeurd. Kleine aanpassing: onze spinningfietsen staan nu in een grotere ruimte beneden. Zo kunnen we meer fietsen inzetten tijdens de lessen met respect voor de veiligheidsmaatregelen.


SQUASH

Voorlopig ziet het er naar uit dat ook onze squashterreintjes opnieuw gaan mogen gebruikt worden! Hier is nog geen definitief besluit over, maar het ziet er dus naar uit dat vanaf 9 juni de squash ook terug kan heropstarten.


BEREIKBAARHEID

Ondanks de werken op de Natiënlaan blijven wij bereikbaar! Je kunt naar de VITA komen indien je de Natiënlaan neemt vanuit Knokke. Wanneer je aan de Hubo komt, volg je niet mee naar links, maar ga je verder rechtdoor.


HORECA

Blijf je graag een koffietje of ander drankje drinken na jouw trainingssessie of groepsles? Dat kan! Ook wij mogen ons horecagedeelte vanaf 9 juni heropenen. Kom gerust genieten van een drankje tot 22u.


Nieuws

Gratis proefles salsa 9 september

Joepie, donderdag 16 september starten de salsa suelta (= solo, geen pa...

Lees meer

Heropening op 9 juni

Het is eindelijk zo ver… we mogen terug open (onder voorbehoud van de...

Lees meer
Meer nieuws

Deze website maakt gebruik van cookies

Welkom op onze website! Wij, en derde partijen, maken op onze websites gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Zelf instellen’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren en doorgaan’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring.
Accepteer Alle Cookies